O Mnie

Fotografia ślubna i portretowa Bartosz Wojciechowski

Fotograf KłodzkoFotografia to moje życie, pasja i sposób wyrażania emocji poprzez obrazy – wkładam w nią całe serce i duszę. Realizując reportaż ślubny, sesję ślubna, czy też sesję dziecięca poświęcam się im bez reszty. Pozytywne nastawienie do życia i ciepła rodzinna atmosfera to moja domena :) . Nie wyznaję szablonowości i do każdego podchodzę indywidualnie, biorąc pod uwagę wszystkie Wasze sugestie i potrzeby. Podczas reportaży  pełen entuzjazmu i pozytywnej energii skupiam się na uwiecznianiu tych ważnych dla Was chwil, pokazując na zdjęciach magiczne i pełne emocji momenty.

Na stronie w zakładce PORTFOLIO możecie się zapoznać z moimi pracami.
Jeżeli przypadną Wam do gustu i będziecie chcieli skorzystać z moich usług fotograficznych to serdecznie zapraszam do skorzystania z formularza kontaktowego , znajdującego się w zakładce KONTAKT. Zajrzyjcie też do zakładki OFERTA, gdzie znajdziecie specyfikę mojej pracy.

Fotografia ślubna jest jedną z usług, które realizuję głównie na Dolnym Śląsku, zwłaszcza w okolicach takich miast jak Wałbrzych, Kłodzko, Świdnica, Świebodzice, Dzierżoniów, Jelenia Góra, Legnica, lecz każda inna lokalizacja nie stanowi problemu :) Zatem wszystkich zainteresowanych wyjątkowymi sesjami zdjęciowymi oraz reportażami z ślubu i wesela, zapraszam do kontaktu.
Pozdrawiam Bartek

 

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress